organizacja uroczystości

w restauracji
i nie tylko

Restauracja Kobaltowa to miejsce, które skrywa całkiem sporo możliwości organizacyjnych. Sąsiedztwo hotelu Tristan pozwala na przygotowanie naprawdę ciekawego wydarzenia. 

Niezależnie czy chcesz zorganizować małe wesele, uczcić urodziny czy szukasz miejsca na spotkanie biznesowe. Jesteśmy gotowi na wszystko! Sprawdź co możemy zaproponować. 

małe, rodzinne spotkanina
Seashell

Kameralna sala sprzyjająca organizacji zamkniętych spotkań na około 20 osób. 

Sala jest przeszklona i ma doskonały dostęp do światła słonecznego, a dodatkowo dysponuje obszernym tarasem, w sam raz by cieszyć się piękną pogodą w letnie dni. 

Sala wyposażona w klimatyzację oraz miejsce na wystawienie małego bufetu. Dodatkowo, Seashell zlokalizowany jest blisko sali zabaw dla dzieci „Morska Kraina” co przy organizacji uroczystości dla maluchów będzie dodatkowym atutem. 

Kawiarnia seashell
wieczorem chodziliśmy do...
Moon Club

Nie każda uroczystość musi być kameralna, czasem trzeba się bowiem wyszaleć! 

Na to też jesteśmy przygotowani, oddając do dyspozycji Moon Club, gdzie w świetle dyskotekowego oświetlenia możemy pozwolić sobie na chwilę zapomnienia i porządnie się wyskakać. 

W sali znajdują się cztery duże loże oraz istnieje możliwość zostawienia dodatkowych stolików, aby pomieścić zorganizowaną grupę liczącą ok. 60 osób. Blisko klubu znajduje się również kręgielnia…nie namawiamy do niczego, ale kręgle to świetna sprawa!

Dodatkowo w sali znajduje się bilard oraz piłkarzyki. Każdy DJ spokojnie podłączy się do naszego sprzętu

Moon Club
"uwierz mi, potrafisz tańczyć"
jakaś whisky
mała rywalizacja nie zaszkodzi
Kręgielnia

Wspólny wieczór z przyjaciółmi z odrobiną rywalizacji i muzyką dyskotekową? A może urodziny dla malucha z odrobiną niecodziennej atrakcji? 

Jeśli odpowiedź brzmi „tak” to nasza kręgielnia jest właściwym rozwiązaniem. Dysponujemy dwoma torami do kręgli, a dodatkowo jeden z nich posiada funkcję wysuwanych bocznych szyn aby dzieci mogły z łatwością cieszyć się zabawą (dzięki wysuniętym szynom nie ma ryzyka, że kula nie trafi w nic) 

Kręgielnia
na konferencje, na wesela
Sale konferencyjne + Restauracja

Na koniec mała wisienka na torcie, czyli organizacja uroczystości w naszej restauracji Kobaltowej.

Nasza restauracja została zaplanowana w taki sposób, aby móc dopasować się do wielkości organizowanej uroczystości. Gwarantuje to system mobilnych ścian i przylegające do restauracji sale konferencyjne. W kilka chwil możemy stworzyć salę o powierzchni ok. 350m2

To właśnie w takich konfiguracjach organizujemy nasze sylwestry lub duże wesela. 

Sala konferencyjna
restauracja z parkietem
restauracja na uroczystości