Kornel Winiarski – szef kuchni restauracji Kobaltowa

 Kornel Winiarski – utalentowany kucharz młodego pokolenia, który w doskonały sposób łączy tradycję z nowymi trendami i technikami kulinarnymi.

Nowy Szef Kuchni w Restauracji Kobaltowa. Z Tristan Hotel & SPA związany od 2015 roku, gdzie pełnił funkcję Zastępcy szefa kuchni. Od lat mogliście Państwo smakować jego dań w karcie menu, między innymi tak lubianego i docenianego przez Gości: Makaronu z czarnej fasoli z warzywami i tofu, Mostka wołowego w tandori z jadalnymi kasztanami, czy Dorsza pieczonego w cukinii z kaszą bulgur.

Przygotowuje dania ze świeżych, sezonowych produktów od lokalnych dostawców. Jakość składników jest dla niego najważniejsza. Wciąż poszukuje nowy połączeń smakowych i ciekawych rozwiązań kulinarnych. Doświadczenie zdobywał w restauracjach w Niemczech, specjalizujących się w owocach morza i rybach, oraz w restauracjach w Polsce z tradycyjną kuchnią lokalną. Odbył również staż w warszawskiej Restauracji Senses (od 2016 roku posiadającej gwiazdkę Michelin), gdzie pod okiem szefa kuchni Andrea Camastry zdobywał wiedzę na temat nowoczesnej sztuki kulinarnej z całego świata. Uczestnik wielu konkursów kulinarnych w tym: Pierwszych Mistrzostw Polski w Przyrządzaniu Ślimaków, XV Potyczek Kulinarnych w Jastrzębiej Górze czy Green Box Challenge w Ostródzie.

W sezonie zimowym już jako nowy Szef kuchni Kobaltowej, zaproponował nowe danie o niezwykłym połączeniu smakowym: Krem z pieczonej pietruszki z białą czekoladą, który od razu stał się bestsellerem i ulubieńcem naszych Gości. Kremu będzie można wciąż spróbować w wiosenno-letniej karcie menu.

Kornel Winiarski Szef Kuchni restauracja Kobaltowa

Zapraszamy w kulinarną podróż

Restauracja Kobaltowa jest czynna przez cały rok i serwuje pyszności zależne od sezonu. Spodziewaj się nowych propozycji co kilka miesięcy. To jednak nie wszystko, odwiedzaj naszą stronę często by poznać sezonowe propozycje dań.

Do zobaczenia w Kątach Rybackich!

Restauracja Kobaltowa

Dane kontaktowe

 

ul. Rybacka 17
82-110 Kąty Rybackie

tel. 55 267 26 00

Pytania odnośnie rezerwacji stolików prosimy kierować na adres
hotel@tristan.com.pl

Pytania odnośnie organizacji uroczystości w restauracji prosimy kierować na adres
marketing@tristan.com.pl

Restauracja Kobaltowa

 

Wyjątkowe miejsce na Mierzei Wiślanej, które pozwoli doświadczyć tak wielu smaków w jednym miejscu. 

Miejsce, gdzie spędzisz przyjemnie płynie czas we dwoje lub z rodziną. Przyjedź, posmakuj i napewno zawitasz do nas częściej