kto za tym wszystkim stoi?

Szef kuchni

Kilka słów na temat Kornela Winiarskiego – szefa kuchni restauracji Kobaltowa. Czym się inspiruje, skąd czerpie inspiracje oraz czego należy spodziewać się po odwiedzinach w naszej restauracji 

Kornel Winiarski

związany z restauracją od jej początków

Kornel Winiarski Szef Kuchni restauracja Kobaltowa

Kornel Winiarski – utalentowany kucharz młodego pokolenia, który w doskonały sposób łączy tradycję z nowymi trendami i technikami kulinarnymi.

Nowy Szef Kuchni w Restauracji Kobaltowa. Z Tristan Hotel & SPA związany od 2015 roku, gdzie pełnił funkcję Zastępcy szefa kuchni. Od lat mogliście Państwo smakować jego dań w karcie menu, między innymi tak lubianego i docenianego przez Gości: Makaronu z czarnej fasoli z warzywami i tofu, Mostka wołowego w tandori z jadalnymi kasztanami, czy Dorsza pieczonego w cukinii z kaszą bulgur.

Przygotowuje dania ze świeżych, sezonowych produktów od lokalnych dostawców. Jakość składników jest dla niego najważniejsza. Wciąż poszukuje nowy połączeń smakowych i ciekawych rozwiązań kulinarnych. Doświadczenie zdobywał w restauracjach w Niemczech, specjalizujących się w owocach morza i rybach, oraz w restauracjach w Polsce z tradycyjną kuchnią lokalną. Odbył również staż w warszawskiej Restauracji Senses (od 2016 roku posiadającej gwiazdkę Michelin), gdzie pod okiem szefa kuchni Andrea Camastry zdobywał wiedzę na temat nowoczesnej sztuki kulinarnej z całego świata. Uczestnik wielu konkursów kulinarnych w tym: Pierwszych Mistrzostw Polski w Przyrządzaniu Ślimaków, XV Potyczek Kulinarnych w Jastrzębiej Górze czy Green Box Challenge w Ostródzie.

W sezonie zimowym już jako nowy Szef kuchni Kobaltowej, zaproponował nowe danie o niezwykłym połączeniu smakowym: Krem z pieczonej pietruszki z białą czekoladą, który od razu stał się bestsellerem i ulubieńcem naszych Gości. Kremu będzie można wciąż spróbować w wiosenno-letniej karcie menu.

WYROBY WŁASNE

Dbamy o to aby na naszych stołach znajdowało się jak najwięcej wyrobów, które są przygotowane od początku do końca w naszej kuchni

UROCZYSTOŚCI

Pamiętając o ważnych wydarzeniach, szef kuchni przygotował specjalne menu na każdą okoliczność, którą warto świętować

PYSZNE BUFETY

Każdego dnia, w restauracji oprócz tradycyjnej kuchni a’la carte, serwowane są również przepyszne bufety śniadaniowe i obiadokolacyjne. 

własne wędzonki
zadania specjalne
pl_PLPolish

Ta strona używa COOKIES.Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.